Aktualności

10 lat Salve

Firma „SALVE” od 10 lat jest na rynku. Z tej okazji firma zorganizowała jubileusz, który odbył się w Rzadkowie. Swoją obecnością zaszczycili pracownicy firmy, jak również rodzina, przyjaciele i zacni goście tacy jak: Wójt Gminy Kaczory – Brunon Wolski, przewodniczący Rady Gminy Kaczory – Stefan Kowal. Na jubileuszu zaszczycili swoją obecnością również przedstawiciele medyczni: Przewodniczący Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Pile – Marcin Miechlewicz, zastępca przewodniczącego Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Pile – Tomasz Baran. Ordynator Oddziału Chirurgii Urazowej Szpitala Powiatowego w Chodzieży – Michał Czosnowski.

Dokładnie 1 lipca 2009r. zarejestrowano firmę „SALVE”. Pierwszy oddział powstał w Wałczu (Dom Opieki Społecznej). Kolejne filie powstały w Kaczorach, Tucznie, Rogoźnie, Grudziądzu, Gorzowie Wlkp., Międzyrzeczu, Kołobrzegu, Czarnkowie i Chodzieży. Długoterminową pielęgniarską opieką domową objęto też Dom Pomocy Społecznej w Pile, Dębnie, Włościborzu i Rzadkowie. Dziś w tej gałęzi zatrudnionych jest blisko 60 osób, które świadczą usługi dla około 200 pacjentów.

Firma „SALVE” świadczy również usługi na rzecz Ośrodków Pomocy Społecznej w zakresie specjalistycznych usług, które to świadczone są w Mirosławcu, Wieleniu, Ryczywole, Kaczorach oraz Pile.

Uruchomiono również prężnie działającą wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego.

„SALVE” dba również o uzupełnienie braków kadrowych w szpitalach w Trzciance, Wyrzysku i Pile. Ratownicy medyczni, pielęgniarki i laboranci stanowią już liczną grupę, bo jest to ponad 200 osób. Po powodzeniu w tej gałęzi, firma objęła pomocą też pilski szpital w zakresie świadczeń nocnej, świątecznej i wyjazdowej opieki ambulatoryjnej w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Firma realizuje również umowę na świadczenia pielęgniarskie w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej: pielęgniarki rodzinnej i pielęgniarki szkolnej.

Swoimi usługami firma wspomaga także pilski Monar oraz Zakład Aktywności Zawodowej w Pile.

W późniejszych latach powstała spółka córka firmy „SALVE” firma „SALVE-MED”.

Serdecznie dziękujemy za zaszczycenie swoją obecnością na jubileuszu, za wsparcie, ciepłe słowa i życzenia.

Mariola Zielińska oraz Krzysztof Małkowski

Udostępnij ten post